Marek Michno w PSI,DCOI,ICOI Marek Michno implanty Rybnik Marek Michno Chirurgia w mikroskopie Marek Michno wybielanie zębów Marek Michno biżuteria dentystyczna

CZŁONKOSTWO

Posiadamy czlonkostwo cenionych stowarzyszeń implantologicznych w polsce PSI, niemczech DGOI oraz USA ICOI potwierdzających najwyższy standard świadczonych przez nas usług.

Członkostwo daje nam możliwość dostępu do najnowocześniejszych szkoleń i technologii.

Czytaj więcej...

IMPLANTY

W naszej praktyce implantologicznej stosujemy najwyższej jakości materiały i sprzęt, bo uśmiech na Państwa twarzach jest celem i misją naszej działalności od 1996 roku.

Uśmiech na twarzy pacjenta jest gwarancją naszej pracy.

Czytaj więcej...

MIKROSKOP

Wykonujemy specjalistyczne leczenie kanałowe w mikroskopie z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu stomatologicznego.

Dzięki mikroskopowi dostrzegamy to czego ludzkie oko nie widzi.

Czytaj więcej...

WYBIELANIE

Oferujemy zabiegi wybielania zębów z wykorzystaniem nowoczesnych preparatów i wysokiej jakości lamp wzmacniających efekt wybielania.

Efekty wybielania są widoczne już po pierwszym wykonanym zabiegu.

Czytaj więcej...

BIŻUTERIA NAZĘBNA

Oferujemy najwyższej jakości biżuterię nazębną ze złota tradycyjnego, białego oraz szlachetnych kryształków.

Bogaty katalog wzornictwa światowego producenta.

Czytaj więcej...

ZABIEGI W MIKROSKOPIE

Marek Michno implanty rybnik Zabiegi stomatologiczne w mikroskopie to coraz bardziej popularna metoda diagnostyki stomatologicznej oraz leczenia zębów.
Z punktu widzenia pacjenta leczenie przy użyciu mikroskopu nie różni się znacząco od standardowych metod, jednakże z punktu widzenia stomatologa wykonywującego zabieg ta metoda pozwala mu na dokładniejszą wizję leczonego zęba.

Przy użyciu mikroskopu lekarz potrafi znacznie bardziej precyzyjnie określić i umiejscowić stan chorobowy zęba. Może dokładnie zobaczyć poszczególne kanały zębowe, ich drożność oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
Mikroskop jest umieszczany bezpośrednio nad jamą ustną pacjenta przez który lekarz w powiększeniu około 25 razy dokonuje wizji chorego zęba i wykonuje odpowiedni zabieg leczniczy.

W naszych gabinetach leczenie w mikroskopie wykorzystujemy na codzień, aby dokładnie określić stany chorobowe zębów naszych pacjentów.


Mikroskop w stomatologii pomaga w dokładych oględzinach chorego zęba i zlokalizowaniu wszystkich, nawet niewidocznych "gołym okiem" stanów chorobowych, aby wdrożyć odpowiednie leczenie.

Zapraszamy do naszych gabinetów na konsultację i zapoznanie się z pełnym zakresem oferowanych usług leczenia w mikroskopie.