Marek Michno w PSI,DCOI,ICOI Marek Michno implanty Rybnik Marek Michno Chirurgia w mikroskopie Marek Michno wybielanie zębów Marek Michno biżuteria dentystyczna

CZŁONKOSTWO

Posiadamy czlonkostwo cenionych stowarzyszeń implantologicznych w polsce PSI, niemczech DGOI oraz USA ICOI potwierdzających najwyższy standard świadczonych przez nas usług.

Członkostwo daje nam możliwość dostępu do najnowocześniejszych szkoleń i technologii.

Czytaj więcej...

IMPLANTY

W naszej praktyce implantologicznej stosujemy najwyższej jakości materiały i sprzęt, bo uśmiech na Państwa twarzach jest celem i misją naszej działalności od 1996 roku.

Uśmiech na twarzy pacjenta jest gwarancją naszej pracy.

Czytaj więcej...

MIKROSKOP

Wykonujemy specjalistyczne leczenie kanałowe w mikroskopie z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu stomatologicznego.

Dzięki mikroskopowi dostrzegamy to czego ludzkie oko nie widzi.

Czytaj więcej...

WYBIELANIE

Oferujemy zabiegi wybielania zębów z wykorzystaniem nowoczesnych preparatów i wysokiej jakości lamp wzmacniających efekt wybielania.

Efekty wybielania są widoczne już po pierwszym wykonanym zabiegu.

Czytaj więcej...

BIŻUTERIA NAZĘBNA

Oferujemy najwyższej jakości biżuterię nazębną ze złota tradycyjnego, białego oraz szlachetnych kryształków.

Bogaty katalog wzornictwa światowego producenta.

Czytaj więcej...

ZABIEGI ENDODONTYCZNE

Marek Michno dentysta rybnik Leczenie endodontyczne konieczne jest gdy ubytek w zębie jest bardzo głęboki i dochodzi do zakażenia miazgi. Ząb z zakażoną miazgą zaczyna boleć i konieczne jest leczenie kanałowe polegające na usunięciu z zęba miazgi i dokładnym wyczyszczeniu całej przestrzeni którą zajmowała.

Miejsca po usuniętej miazdze są poddawane dezynfekcji, a następnie zostają dokładnie wypełnione masą wypełniającą (gutaperką).
W leczeniu endodontycznym aby zapobiec nawrotom zakażeń należy bardzo dokładnie oczyścić wszystkie miejsca z zakażonej miazgi. W tym celu w naszych gabinetach wykorzystujemy do tego celu mikroskop stomatologiczny, przez który w dużym powiększeniu widoczne są wszystkie ogniska zakażeń, które należy usunąć.

Wszystkie zabiegi endodontyczne wykonujemy w koferdamie, który zabezpiecza obszar wokół chorego zęba i zapobiega przedostawaniu się zakażenia poza obręb leczonego zęba.


Mikroskop w stomatologii pomaga w dokładych oględzinach chorego zęba i zlokalizowaniu wszystkich, nawet niewidocznych "gołym okiem" stanów chorobowych, aby wdrożyć odpowiednie leczenie.

Zapraszamy do naszych gabinetów na konsultację i zapoznanie się z pełnym zakresem oferowanych usług leczenia w mikroskopie.