Marek Michno w PSI,DCOI,ICOI Marek Michno implanty Rybnik Marek Michno Chirurgia w mikroskopie Marek Michno wybielanie zębów Marek Michno biżuteria dentystyczna

CZŁONKOSTWO

Posiadamy czlonkostwo cenionych stowarzyszeń implantologicznych w polsce PSI, niemczech DGOI oraz USA ICOI potwierdzających najwyższy standard świadczonych przez nas usług.

Członkostwo daje nam możliwość dostępu do najnowocześniejszych szkoleń i technologii.

Czytaj więcej...

IMPLANTY

W naszej praktyce implantologicznej stosujemy najwyższej jakości materiały i sprzęt, bo uśmiech na Państwa twarzach jest celem i misją naszej działalności od 1996 roku.

Uśmiech na twarzy pacjenta jest gwarancją naszej pracy.

Czytaj więcej...

MIKROSKOP

Wykonujemy specjalistyczne leczenie kanałowe w mikroskopie z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu stomatologicznego.

Dzięki mikroskopowi dostrzegamy to czego ludzkie oko nie widzi.

Czytaj więcej...

WYBIELANIE

Oferujemy zabiegi wybielania zębów z wykorzystaniem nowoczesnych preparatów i wysokiej jakości lamp wzmacniających efekt wybielania.

Efekty wybielania są widoczne już po pierwszym wykonanym zabiegu.

Czytaj więcej...

BIŻUTERIA NAZĘBNA

Oferujemy najwyższej jakości biżuterię nazębną ze złota tradycyjnego, białego oraz szlachetnych kryształków.

Bogaty katalog wzornictwa światowego producenta.

Czytaj więcej...

WYBIELANIE ZĘBÓW

Marek Michno wybielanie zębów Nowoczesna stomatologia to już nie tylko leczenie zębów, ale również zabiegi poprawiające estetykę isniejącego uzębienia. Jednym z zabiegów nowoczesnej stomatologii jest zabieg wybielania zębów, który wykonujemy w naszych gabinetach.

Piękne białe zęby są dzisiaj postrzegane jako nasza wizytówka, a naukowcy dowodzą że białe zęby poprawiają samopoczucie, pewność siebie i ułatwiają nawiązywanie nowych kontaktów.

W naszych gabinetach oferujemy zabiegi wybielania zębów metodą nakładania roztworu czynnika wybielające na zęby wzmacnianego emisja zimnego światła za pomoca specjalistycznej lampy, która przyspiesza proces wybielania i maksymalnie go skraca.
Do wybielania używamy nowoczesnych lamp firmy BEYOND oraz ALLADIN.
Efekt wybielania widoczny jest bezpośrednio po zabiegu, które nie trwa dłużej niż 2 godz.
W trakcie wybielania dziąsła pacjent są zabezpieczone przed działaniem czynnika wybielającego koferdamem.

Zapraszamy do naszych gabinetów na konsultację i zapoznanie się z pełnym zakresem oferowanych usług stomatologii estetycznej.