Marek Michno w PSI,DCOI,ICOI Marek Michno implanty Rybnik Marek Michno Chirurgia w mikroskopie Marek Michno wybielanie zębów Marek Michno biżuteria dentystyczna

CZŁONKOSTWO

Posiadamy czlonkostwo cenionych stowarzyszeń implantologicznych w polsce PSI, niemczech DGOI oraz USA ICOI potwierdzających najwyższy standard świadczonych przez nas usług.

Członkostwo daje nam możliwość dostępu do najnowocześniejszych szkoleń i technologii.

Czytaj więcej...

IMPLANTY

W naszej praktyce implantologicznej stosujemy najwyższej jakości materiały i sprzęt, bo uśmiech na Państwa twarzach jest celem i misją naszej działalności od 1996 roku.

Uśmiech na twarzy pacjenta jest gwarancją naszej pracy.

Czytaj więcej...

MIKROSKOP

Wykonujemy specjalistyczne leczenie kanałowe w mikroskopie z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu stomatologicznego.

Dzięki mikroskopowi dostrzegamy to czego ludzkie oko nie widzi.

Czytaj więcej...

WYBIELANIE

Oferujemy zabiegi wybielania zębów z wykorzystaniem nowoczesnych preparatów i wysokiej jakości lamp wzmacniających efekt wybielania.

Efekty wybielania są widoczne już po pierwszym wykonanym zabiegu.

Czytaj więcej...

BIŻUTERIA NAZĘBNA

Oferujemy najwyższej jakości biżuterię nazębną ze złota tradycyjnego, białego oraz szlachetnych kryształków.

Bogaty katalog wzornictwa światowego producenta.

Czytaj więcej...

OFERTA ZABIEGÓW

W prowadzonych gabinetach stomatologicznych w Rybniku oraz Rybniku Boguszowicach oferujemy Państwu pełen zakres usług stomatologicznych na najwyższym światowym poziomie.

Stomatologia estetyczna

Zdrowe i piękne zęby to marzenie każdego człowieka. Dzisiaj te marzenia można spełnić z pomocą stomatologii estetycznej, która daje nam duży wahlarz specjalistcznych zabiegów znacząco poprawiających wygląd naszego uzębienia.

W ramach zabiegów stomatologii estetycznej w naszych gabinetach mogą Państwo wykonać wybielanie zębów, licówki, wszczepienie implantów, mosty i wiele innych zabiegów.

Zobacz więcej

Zabiegi endodontyczne

Leczenie kanałowe (endodontyczne) konieczne jest gdy ubytek w zębie jest bardzo głęboki i dochodzi do zakażenia miazgi. Ząb z zakażoną miazgą zaczyna boleć i konieczne staje się usunięcie z zęba miazgi i dokładne wyczyszczenie całej przestrzeni którą zajmowała.

W naszych gabinetach w leczeniu kanałowym wykorzystujemy mikroskop w celu dokładnej diagnostyki i leczenia chorych zębów.

Zobacz więcej

Implanty dentystyczne

Implanty pozwalają na uzupełnienie braków w uzębieniu w najbardziej zbliżony do oryginalu sposób. Implant to specjalna tytanowa śruba wszczepiana metodami chirurgii dentystycznej do kości szczękowej swoim kształtem i budową przypominająca naturalny korzeń zęba.

Jesteśmy członkami najwiekszych stowarzyszeń implantologicznych w kraju i zagranicą.

Zobacz więcej

Wybielanie zębów

Nowoczesna stomatologia to już nie tylko leczenie zębów, ale również zabiegi poprawiające estetykę isniejącego uzębienia. Jednym z zabiegów nowoczesnej stomatologii jest zabieg wybielania zębów, który wykonujemy w naszych gabinetach.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze lampy do wybielania zębów przyśpieszające proces wybielania.

Zobacz więcej

Protetyka stomatologiczna

Protetyka stomatologiczna to dział stomatologi zajmujący się odbudową oraz rekonstrukcją zębów, które z róznych przyczyn są bardzo zniszczone. W protetcyce stomatologicznej wykorzystywane są rózne metody uzupeniania braków i rekonstrukcji użebienia. W naszych gabinetach oferujemy naszym pacjentom produkty najwyższej jakości wykonywane w partnerskich pracowniach protetycznych.

W ramach zabiegów protetyki stomatologicznej wykonujemy również wszczepianie implantów.

Zobacz więcej