Marek Michno w PSI,DCOI,ICOI Marek Michno implanty Rybnik Marek Michno Chirurgia w mikroskopie Marek Michno wybielanie zębów Marek Michno biżuteria dentystyczna

CZŁONKOSTWO

Posiadamy czlonkostwo cenionych stowarzyszeń implantologicznych w polsce PSI, niemczech DGOI oraz USA ICOI potwierdzających najwyższy standard świadczonych przez nas usług.

Członkostwo daje nam możliwość dostępu do najnowocześniejszych szkoleń i technologii.

Czytaj więcej...

IMPLANTY

W naszej praktyce implantologicznej stosujemy najwyższej jakości materiały i sprzęt, bo uśmiech na Państwa twarzach jest celem i misją naszej działalności od 1996 roku.

Uśmiech na twarzy pacjenta jest gwarancją naszej pracy.

Czytaj więcej...

MIKROSKOP

Wykonujemy specjalistyczne leczenie kanałowe w mikroskopie z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu stomatologicznego.

Dzięki mikroskopowi dostrzegamy to czego ludzkie oko nie widzi.

Czytaj więcej...

WYBIELANIE

Oferujemy zabiegi wybielania zębów z wykorzystaniem nowoczesnych preparatów i wysokiej jakości lamp wzmacniających efekt wybielania.

Efekty wybielania są widoczne już po pierwszym wykonanym zabiegu.

Czytaj więcej...

BIŻUTERIA NAZĘBNA

Oferujemy najwyższej jakości biżuterię nazębną ze złota tradycyjnego, białego oraz szlachetnych kryształków.

Bogaty katalog wzornictwa światowego producenta.

Czytaj więcej...

IMPLANTY DENTYSTYCZNE

Marek Michno implanty rybnik Implanty pozwalają na uzupełnienie braków w uzębieniu w najbardziej zbliżony do oryginalu sposób. Implant to specjalna tytanowa śruba wszczepiana metodami chirurgii dentystycznej do kości swoim kształtem i budową przypominająca naturalny korzeń zęba.

Do tak wszczepionego implantu po okresie gojenia się zostaje umocowana specjalnie przygotowana dla pacjenta korona zęba, która harmonizuje się z pozostałymi zębami pod względem kształtu oraz barwy.

Implanty powodują również że nie dochodzi do efektu zaniku kości w miejscu usuniętego naturalnego zęba przez co nie ulega zmianie kształt i wyraz twarzy.

Gabinety Renaty i Marka Michno uczetniczą w rozwoju implantologii stomatologicznej od wielu lat co potwierdza członkostwo w polskich i zagranicznych stowarzyszeniach implantologicznych potwierdzających jakość świadczonych usług.


Implantologia stomatologiczna pomaga w uzupełnianiu braków w uzębieniu poprzez wszczepiania tytanowych śrub zastępujących i pełniących rolę korzenia zębowego do którego mocowane są korony zębowe oraz protezy.

Zapraszamy do naszych gabinetów na konsultację i zapoznanie się z pełnym zakresem oferowanych usług implantologii.