Marek Michno w PSI,DCOI,ICOI Marek Michno implanty Rybnik Marek Michno Chirurgia w mikroskopie Marek Michno wybielanie zębów Marek Michno biżuteria dentystyczna

CZŁONKOSTWO

Posiadamy czlonkostwo cenionych stowarzyszeń implantologicznych w polsce PSI, niemczech DGOI oraz USA ICOI potwierdzających najwyższy standard świadczonych przez nas usług.

Członkostwo daje nam możliwość dostępu do najnowocześniejszych szkoleń i technologii.

Czytaj więcej...

IMPLANTY

W naszej praktyce implantologicznej stosujemy najwyższej jakości materiały i sprzęt, bo uśmiech na Państwa twarzach jest celem i misją naszej działalności od 1996 roku.

Uśmiech na twarzy pacjenta jest gwarancją naszej pracy.

Czytaj więcej...

MIKROSKOP

Wykonujemy specjalistyczne leczenie kanałowe w mikroskopie z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu stomatologicznego.

Dzięki mikroskopowi dostrzegamy to czego ludzkie oko nie widzi.

Czytaj więcej...

WYBIELANIE

Oferujemy zabiegi wybielania zębów z wykorzystaniem nowoczesnych preparatów i wysokiej jakości lamp wzmacniających efekt wybielania.

Efekty wybielania są widoczne już po pierwszym wykonanym zabiegu.

Czytaj więcej...

BIŻUTERIA NAZĘBNA

Oferujemy najwyższej jakości biżuterię nazębną ze złota tradycyjnego, białego oraz szlachetnych kryształków.

Bogaty katalog wzornictwa światowego producenta.

Czytaj więcej...

CZŁONKOSTWO

W trosce o świadczeniu Państwu usług stomatologicznych na najwyższym światowym poziomie, nieustannie doskonalimy swoje umiejętności uczestnicząc w konferencjach i wykładach światowej sławy stomatologów, protetyków i implantologów w kraju i zagranicą.

Jesteśmy członkami stowarzyszeń stomatologicznych i implantologicznych w kraju i zagranicą, co daje nam dostęp do poznawania najnowszych trendów zarówno leczniczych jak i sprzętowych wykorzystywanych w tej gałęzi medycyny.

Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne Marek Michno Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne (PSI) to organizacja, która powstała w 2003 roku i zrzesza w swoich szeregach implantologów. Jego głównym celem działania jest promocja, rozwój i edukacja w dziedzinie implantologii stomatologicznej.
Członkostwo w PSI daje nam dostęp do organizowanych przez stowarzyszenie kursów doskonalających oraz uczestnictwo w tematycznych konferencjach implantologicznych. Rada naukowa PSI skupia najwybitnieszych polskich implantologów, którzy przekazując nam swoją wiedzę wpływają na wysoki poziom świadczonych Państwu usług medycznych.

International Congress of Oral Inplantologists Marek MichnoInternational Congress of Oral Inplantologists (ICOI) czyli międzynarodowe stowarzyszenie implantologów, które obecnie jest największym i najstarszym (pow. 1972 r.) stowarzyszeniem tego typu na świecie.
Działalność ICOI ukierunkowana jest na podnoszeniu jakości świadczeń implantologów poprzez organizowanie szkoleń, kursów oraz sympozjów na których omawiane są różne przypadki kliczne oraz sposób ich rozwiązania z wykorzystaniem najnowszych implantologicznych technik.
Członkiem stowarzyszenia ICOI można zostać po pomyślnym zdaniu testów z implantologii.

Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie Marek MichnoDeutsche Gesellschaft für Orale Implantologie (DGOI) to również stowarzyszenie implantologów, którego jesteśmy członkiem. DGOI to stowarzyszenie niemieckie, które ściśle współpracuje z ICOI oraz PSI na zasadzie wymiany doświadczeń oraz organizacji wspólnych konferencji i sympozjów implantologicznych.
Podobnie jak pozostałe stowarzyszenia DGOI kładzie najwiekszy nacisk na edukację oraz wprowadzenie teorii w praktykę dla podniesienia jakości świadczeń stomatologii implantologicznej.Członkostwo w stowarzyszeniach PSI, ICOI oraz DGOI daje nam, stomatologom potwierdzenie dla jakości i profesjonalizmu świadczeń implantologicznych jakie udzielamy naszym pacjentom.